شرکت سیمان سپاهان

شرکت سیمان سپاهان

سیمان سپاهان یکی از بزرگترین کارخانه های تولید سیمان و بزرگترین تولید کننده سیمان سرباره ای در کشور به ظرفیت ۳ میلیون تن در سال بوده و در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی شهر اصفهان قرار گرفته است.

در خط تولید مشابه به ظرفیت هر کدام ۳۳۰۰ تن در روز طی سالهای ۵۷تا ۶۰ با فناوری شرکت KHD آلمان و خط تولید سوم با ظرفیت مشابه ۳۳۰۰ تن در روز در سال ۸۷ جهت پاسخ به نیازهای توسعه ای استان اصفهان و استان های همجوار به بهره برداری رسیده است. تعدد دپارتمان های تولیدی و تجهیزات اصلی موجب گردیده که قابلیت اطمینان مناسب و توقفات کمتری متوجه تولید بوده و امکان تولید محصولات متنوع با پایداری بالا فراهم گردد.

مزیت مهم سیمان سپاهان، استفاده از سرباره ذوب آهن به عنوان ضایعات صنعت فولاد ولیکن عاملی جهت بهبوددهنده ویژگی های کیفی محصولات ویژه و کاهش دهنده بهای تمام شده کلی می باشد. در حال حاضر علاوه بر 5 محصول اصلی شامل تیپ های ۱-۳۲۵ ، ۱-۴۲۵ ، ۲ ، ۵ و ضد سولفات، امکان تولید هرگونه محصول سفارشی مربوط به پروژه های بزرگ عمرانی با در نظرگیری پتانسیل های فناوری های موجود در سیمان سپاهان فراهم می باشد.

سیمان سپاهان مجهز به بزرگترین سامانه بارگیری تمام اتوماتیک کشور و نیز دارای توانایی بارگیری و حمل ریلی می باشد. علاوه بر این مزیت ها ، وجود شرکت های حمل و نقل رهنورد و شرکت بازرگانی شفق به عنوان زیرمجموعه و بارزهای لجستیکی، سیمان سپاهان را قادر ساخته تا شبکه فروش و توزیع را در سرتاسر کشور توسعه داده و نیز در بین صادرکنندگان اصلی کلینکر و سیمان قرار گیرد.


ارتباط با سیمان سپاهان

آدرس

میدان آرژانتین– خیابان الوند– پلاک ۱۱– طبقه ۱– واحد شرکت سیمان سپاهان

وبسایت

www@sepahancement.ir

تلفن

۰۲۱-۸۶۰۸۷۹۷۲
۰۲۱-۸۶۰۸۷۹۷۳

فاکس

۰۲۱-۸۶۰۸۷۹۷۲
۰۲۱-۸۶۰۸۷۹۷۳

کارخانه

آدرس کارخانه

اصفهان- کیلومتر ۲۴ اتوبان ذوب آهن- جاده اختصاصی شرکت سیمان سپاهان

ایمیل

info@sepahancement.ir

تلفن

۰۳۱-۵۲۴۵۴۴۷۱

فاکس

۰۳۱-۵۲۴۵۷۳۸۳