شرکت سیمان کردستان

شرکت سیمان کردستان

کارخانه سیمان کردستان واقع در شهرستان بیجار با ظرفیت روزانه ۲۳۰۰ تن در سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسیده است. تجهیزات اصلی در دپارتمان های مختلف خط تولید از کشورهای دانمارک و آلمان خریداری شده و طراحی دپارتمان پخت توسط شرکت FLSmidth دانمارک صورت پذیرفته است. در راستای پاسخ گویی به نیازهای توسعه ای در غرب کشور، پروژه افزایش ظرفیت تولید کوره از ۲۳۰۰ تن به ۳۲۰۰ تن در روز طی سال ۱۳۸۵ به کمک شرکت LVT تایلند اجرا و در حال حاضر ظرفیت اسمی سالانه تولید کلینکر کارخانه به یک میلیون تن رسیده است.

سیمان کردستان جهت توسعه محصولات سیمانی آمیخته و تولید سیمان های سفارشی، همگام و همراستا با رویکردهای هلدینگ های بزرگ سیمان جهان جهت کاهش مصارف انرژی، کاهش انتشار آلاینده های محیط زیست و بهبود شاخص های کیفی محصولات، طی سال ۱۳۹۴ اقدام به بهره برداری از سیلوی مولتی چمبر و آسیای غلتکی نموده و علاوه بر افزایش ظرفیت سایش و تولید سیمان تا ۶۰۰۰ تن در روز، امکان تولید انواع محصولات جدید با سهم افزودنی های متفاوت، دانه بندی طراحی شده و خواص کیفی دلخواه به کمک سایش جداگانه و هموژناسیون مطلوب، فراهم گردیده است.

سیمان کردستان با بهره گیری از توان شرکت حمل و نقل اعتماد ترابر به عنوان شرکت زیرمجموعه، با وجود فاصله زیاد از شهرهای بزرگ کشور و مناطق با سرانه مصرف بالای سیمان، علاوه بر پوشش کامل استان کردستان و استان های همجوار، بیش از ۳۰ درصد از محصولات تولیدی را نیز صادر می نماید.


ارتباط با سیمان کردستان

آدرس

تهران، میدان آرژانتین ، خیابان الوند پلاک ۱۱
کارخانه: بیجار، کیلومتر ۵ جاده تکاب، کارخانه سیمان کردستان

ایمیل

info@kordestancement.com

تلفن

۰۲۱-۸۸۶۶۸۹۵۴-۶۰
۰۸۷-۳۸۲۳۸۰۰۵-۱۰

فاکس

۰۲۱-۸۸۶۶۸۹۵۴-۶۰
۰۸۷-۳۸۲۳۸۰۰۵-۱۰