درباره هلدینگ سیمان غدیر

درباره هلدینگ سیمان غدیر

نام اولیه این شرکت رایان تولید پویا (سهامی خاص) بوده که تحت شماره ۱۳۵۶۵۸ در مورخ ۱۳۷۶/۰۸/۲۲ در اداره ثبت شرکتهای تهران با سرمایه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای مدت نا محدود به ثبت رسیده است. شرکت فعالیت خود را رسماً بصورت شرکت سهامی عام از تاریخ ۱۳۸۲/۰۸/۱۰ با نام شرکت سرمایه گذاری صنعت سیمان غدیرآغاز نمود و دو سال بعد با توجه به گسترش فعالیت در زمینه های سرمایه گذاری و تغییرموضوع فعالیت ، نام شرکت طی مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۸۴/۰۲/۰۷ به شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر تغییر یافت.

چشم انداز

در افق ۱۴۰۲، شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر، هلدینگ تخصصی در صنعت سیمان کشور است که با تحول بنیادین در شرکت‌های تابعه از تولید محوری به بازار محوری، به بالاترین بازده سرمایه‌گذاری پایدار در صنعت سیمان کشور دست یافته است.

ماموریت

شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر یک شرکت هلدینگ تخصصی در صنعت سیمان است که مدیریت شرکت های تابعه را که متمرکز بر تولید و عرضه انواع سیمان، بتن و قطعات بتنی برای بازار های داخلی و خارجی هستند بر عهده دارد. این شرکت، رسالت اصلی خود را تحقق نیاز های مشتریان و ارایه ارزش پیشنهادی متمایز به آنان ( کیفیت برتر، قیمت مناسب و خدمات مطلوب ) می داند.

ارزش های محوری

ما بر این باوریم که پایبندی و رعایت این ارزش ها موجب انسجام گروه گردیده و اجرای استراتژی ها و دستیابی به چشم انداز هلدینگ را تسهیل می سازد.

مشتری مداری: مشتریان مهمترین ذینفعان، تلقی شده و همواره جلب رضایت و وفاداری آنان در رأس اولویت های کاری ما قرار دارد.

کار تیمی: ما بر مشارکت همه اقشار پرسنل و ایجاد فضای کاری توأم با همفکری و همدلی تأکید می ورزیم تا انسجام سازمانی را تقویت کرده و زمینه های هم افزایی را در گروه فراهم کنیم.

نوآوری: ما خودتوسعه ای، کنجکاوی هوشمندانه و نواندیشی را ارج می نهیم و انتظار داریم همکاران ما منشاء ایده ها و تحولات نوین در شرکت های تابعه و صنعت سیمان باشند.

مدیریت استعدادها: ما مستمراً استعدادهای افراد را ارزیابی کرده و افراد مستعد را توسعه و رشد می دهیم، تا بتوانیم از پتانسیل افراد با رعایت شایسته سالاری برای پیشبرد اهداف خود بهره مند شویم.

وجدان کاری: گروه ما محیطی مناسب برای افراد نظم پذیر، دلسوز، امانت‏دار، تلاشگر، با عزت نفس است که برای عملکرد متعالی و توفیق طلبی کوشش می کنند.

حفظ منافع ذینفعان: خود را متعهد می‌دانیم تا با شرکای تجاری و ذی‌نفعان کلیدی شامل سهامداران، سرمایه‌گذاران، تأمین کنندگان، توزیع کنندگان، پیمانکاران و سازمان‌های ذیربط تعاملی مناسب برقرار نموده و با رعایت اصل منفعت متقابل، شفافیت مالی، امانت‌داری و خلق ثروت جمعی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

توسعه پایدار: ایمنی در محیط کار و رعایت اصول استانداردهای زیست محیطی مثل کاهش مصرف آب انرژی و آلایندگی ها جز دغدغه های مهم ما تلقی می شوند.

6

شرکتهای سیمانی

9

خطوط تولید سیمان

8060

هزار تن ظرفیت تولید

2957

کارکنان فعال